skip to Main Content

Sveiki, atvykę į išsamiausią bei geriausią tinklaraštį apie šunis bei jų priežiūrą Lietuvoje!

Šio tinklarasčio pagrindinis tikslas yra suteikti visiems Lietuvos šunų šeiminkams visą reikalingą informaciją apie jų augintinių poreikius vienoje vietoje ir nemokamai. Tinklaraštis rašomas šunų entuziastų remiantis mūsų įgytomis žiniomis bei asmenine patirtimi. Vis dėl to, čia pateikiama asmeninė autorių nuomonė, kuri gali skirtis nuo pateikiamos profesionalių kinologų. Kiekvienas šuo yra skirtingas ir mūsų puslapyje pateikiama informacija, nors ir kokybiškai atrinkta, gali nebūtinai būti pritaikoma Jūsų konkrečių atveju. Norint spręsti konkrečią problemą, geriausia kreiptis į profesionalius kinologus.

Pagrindiniai klausimai į kuriuos čia galėsite rasti atsakymus:

Kokį maistą duoti šuniui?

Kaip šuniuką išmokyti daryti lauke?

Bei daug kitų aktualių klausimų apie Jūsų šunis.

Taip pat galėsite plačiau sužinoti apie:

Šunų mitybą

Šunų dresavimą

Šunų priežiūrą

Taip pat rašyme produktų šunims apžvalgas, kuriose galėsite rasti daug gerų dalykų savo šuniukams. Dalinsimės ir savo išbandytais produktais bei patirtimi.

Tikimės, kad čia rasite viską ko ieškojote, o jei neradote būtinai praneškite ir pasistengsime papildyti savo straipsnius Jums rūpimais klausimais, kadangi nuolat atnaujiname tinklaraštį aktualiausia informacija.

Naujų straipsnių įkelsime kiekvieną savaitgalį, todėl būtinai užsikite paskaityti, o jei Jums patinka mūsų kuriamas turinys pasidalinkite su savo draugais. Straipsniai taip pat bus pildomi bei atnaujinami pagal naujausią informaciją, tam kad suteikti Jums kuo daugiau reikalingų žinių.

Projektas yra atviras šunų profesionalams, todėl jei norite pas mus publikuoti savo turinį galite su mumis susisiekti.

Su mumis galite susisiekti el. paštu [email protected]

Gero skaitymo!

Šunų Pasaulis

Back To Top