skip to Main Content
Kur Vedžioti šunis Vilniuje?

Kur vedžioti šunis Vilniuje?

Vilnius nors ir didžiausias miestas Lietuvoje turi daugybę gražių vietų, kuriuose galite pasidžiauti ilgu pasivaiksčiojimu su savo gyvūnu. Taip pat galima rasti ir daug uždarų aikštelių kur galima paleisti šunis laisvai lakstyti.

Šunų vedžiojimo aikštelės

Vaiksčiojimo greitis nėra šunims natūralus, todėl Jiems būtina palakstyti laisviems. Vilniuje jie tai gali padaryti vienoje iš daugelio šunims pritaikytų aikštelių. Taip pat jos puikiai tinką šuniukų dresūrai lauke bei šuns socializavimui su kitais šunimis. Atkreipkite dėmesį, kad aikštelių būklė gali skirtis priklausomai nuo gyventojų sąmoningumo ir jų tausojimo, nes jos nėra reguliariai tvarkomos.

Šunų Pasaulio išbandytos aikštelės

  • Vingio parko – Didelė ir labai tvarkinga aikštelė. Čia Jūsų šuniukas galės šokinėti bei laipioti. Aikštelė gana populiari, kadangi daug šunų mylėtojų vedžioja šunis Vingio parke, todėl Jūsų šuniukas galės pabendrauti su kitais šunimis.
  • Amatų g. 6 – Ganėtinai tvarkinga aikštelė, tačiau šiek tiek mažesnė nei Vingio parko. Paprastas aptvaras, kur šuo galės palakstyti kartu su kitais, tačiau nėra kliūčių šokinėjimui.
  • Šopeno g. 3 – Gelių g. – Aikštelę ganėtinai sunku rasti, nes ji įsikūrusi ant kalno, o ją iš visų pusių supa pastatai. Iš Šv. Stepono g. pateksite per 22 namo tunelį, taip pat galima patekti ir iš Gėlių gatvės. Aikštelė maža ir neužsidaro varteliai, tačiau juos galima uždarius apvynioti pavadėliu. Kadangi ji atokesnė, šunų šeimininkai ne tokie tvarkingi ir palieka nemažai “dovanėlių”. Nuo kalno atsiveria geras vaizdas, o šalia rasite ir vaikų žaidimų aikštelę.

Parkai

Pasivaikščiojimas parko gryname ore atneš džiaugsmo tiek Jums, tiek ir Jūsų augintiniui. Vilnius gali pasidžiaugti dideliu parkų bei žaliųjų zonų skaičiumi, kur galėsite mėgautis gamta ir šviežiu oru su savo augintiniu. Parkuose taip pat sutiksite kitų šunų mylėtojų, kur Jūsų šuo galės pratintis būti tarp kitų gyvūnų. Į sąrašą taip pat įtraukėme kitas žaliąsias zonas, populiarias tarp šunų augintojų.

Back To Top